Concert in London - 1.díl

17. srpna 2012 v 14:27 | Elle |  Vícedílné
Je tu konečně moje první povídka.
U téhle povídky budou krátké díly ,ale nebojte se dílů bude kolem 30 ! ;-)Jen tak jsem ležela s kamarádkou Sofií u bazénu, když v tom se přiřítil její o rok starší brácha a rozvázal nám horní díl plavek ! Já sem začala křičet a snažila jsem se podprsenku zase správně zavázat,ale Sofie už běžela za starším bratrem a křičela: "Ty blbečku kdy už konečně dostaneš rozum ! " Ukázalo se ale že Tom nám nepřišel jen rozvázat horní díl plavek ,ale taky na nás vylít kíbl s vodou. Jakmile jsem to zjistila začala jsem rychle utíkat,jenže v tom se to stalo zakopla jsem o kus dřeva a spadla jsem hlavou na kamen,najedno se všechno zatmělo a já už nic neviděla!

Když jsem otevřela oči zjistila jsem že jsem v nemocnici a nademnou stojí rodiče,Sofie a Tom s obrovskou kyticí.Musím říct že je od něho hrozně milé že mi přinesl kytici,najednou vstoupil pan doktor a řekl že jsem utrpěla střední otřes mozku a že mám vyvrklí kotník.Mamka se hned začala ptát co se stalo a jak dlouho tu budu a na všechny ty rodičvské otázky ;-) .

Večer když všichni odešli jsem si zapla MTV a začla si číst knížku, najednou začali hrát písničku s takovou chytlavou melodíí,když jsem se koukla na závěreční titulky ,psali tam One Direction - One Thing.
Hned jsem si to napsala na kousek lístečku a tím to všechno začalo.....


Pokračování příště !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Daisynka Daisynka | 17. srpna 2012 v 14:36 | Reagovat

Nadhera...pokračování ještě dnes :D prosim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama